niedziela, 3 sierpnia 2014

(12) Poznań Open 2014 cz.2

     Pomiędzy meczami Miłosz podszedł się zapytać trzech zawodników, czy mógłby z nimi zagrać w tenisa. Zgodzili się i zagrali! Przez ok. 10 minut Miłosz grał z: Enrique Lopez-Perez'em, Romano Frantzen'em i Wesley Koolhof'em. 
Po "treningu" Miłosz przyszedł cały uradowany i powiedział, że taki trening jest najlepszy! To nie lada gratka, że tak znakomici zawodnicy zgodzili się zagrać z małym chłopcem.Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach :)                                       

                                         


     W wywiadzie do gazetki Poznan Open, finalista Blaz Rola powiedział, że na turniejach z udziałem publiczności trzeba dbać o kibiców, szczególnie o najmłodszych, dlatego nie widział problemu, aby dać autograf małemu chłopcu przed meczem. Jak się później okazało, tym chłopcem był mój brat!

     Zbieraliśmy tam także autografy, za najcenniejszy uważam podpis Dawida Goffina który wczoraj wygrał swój pierwszy turniej ATP World Tour w Kitzbuchel i awansuje w okolice 45 miejsca w rankingu ATP. Także w Kitzbuchel wygrał w deblu Henri Kontinen, który pojawił się na Poznań Open w tym i zeszłym roku.

Wojciech Fibak

Blaz Rola

David Goffin

Andreas Haider - Maurer

Damir Dzumhur

Borna CoricUwaga!!

Aktualizacja w dziale wymiana. Pojawiły się podpisy piłkarzy Lecha Poznań.

 Zapraszam!

6 komentarzy:

Śmiało, każdy komentarz powoduje rozrost mojego bicepsa :)